حساب کاربری
تماس با ما

کتاب بهانه ها را کنار بگذارید!

کتاب بهانه ها را کنار بگذارید!

  • 199,900 تومان
  • 175,912 تومان

21 راه برای رسیدن به شادی و موفقیت پایدار

اطلاعات کتاب بهانه ها را کنار بگذارید!

نام کتاب :

بهانه ها را کنار بگذارید!

 

نويسنده ، مولف :

برایان تریسی

مترجم :

سید مرتضی نظری

نشر ، ناشر ، انتشارات :

نسل نو اندیش

تعداد صفحه / قطع و نوع جلد :

368 ص / رقعی شومیز(جلدنرم)

نوبت چاپ و سال چاپ :

سوم 1398

قيمت پشت جلد کتاب ( تومان ) :


موضوع :

خویشتن داری - خودراهبری - موفقیت - موفقیت در کسب و کار

شابک :

9789642364770

تگ ها :

کتاب بهانه ها را کنار بگذارید,خرید اینترنتی کتاب بهانه ها را کنار بگذارید,برایان تریسی,سید مرتضی نظری,

انتشارات نسل نو اندیش,کتاب موفقیت,کتاب روانشناسی موفقیت,بهترین کتاب موفقیت در کسب و کار,

کتاب های موفقیت,کتاب های انگیزشی,کتاب روانشناسی,کتاب انگیزشی,موفقیت شخصی,موفقیت شغلی,

موفقیت در زندگی شخصی و کاری,راه های موفقیت,راهنمای موفقیت های فردی,رسیدن به موفقیت,

موفقیت در زندگی,راهنمای موفقیت,موفقیت در کار,راز موفقیت,روشهای موفقیت,کتاب موفقیت و مدیریت,

کتاب های تریسی,موفقیت در کسب و کار,راه رسیدن به شادی,کتاب بهانه ها را کنار بگذارید با تخفیف


درباره کتاب بهانه ها را کنار بگذارید! برایان تریسی

کتاب بهانه ها را کنار بگذارید! تألیف برایان تریسی ترجمه مرتضی نظری انتشارات نسل نو اندیش

کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید به قلم برایان تریسی، دربردارنده‌ی روش‌هایی است که با به کارگیری آن‌ها می‌توانید به خوشحالی و موفقیت پایدار دست یابید. این روش‌ها پیشرفت و ترقی شما را در زندگی به دنبال خواهند داشت.

اغلب مردم گمان می‌کنند که خوش‌شانسی یا نبوغ زیاد عامل موفقیت است ولی بسیاری از افراد موفق به روشی ساده‌تر به موفقیت می‌رسند: «با انضباط شخصی». کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید (No excuses!: the power of self-discipline) به‌ عنوان یک راهنمای گام‌ به‌ گام، به شما کمک خواهد کرد فردی فوق‌العاده شوید که قادر است به موفقیت‌های فوق‌العاده دست یابد.

این کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید برای زنان و مردان با‌انگیزه، جدی و با‌اراده‌ای نوشته شده که می‌خواهند هر چیزی را که در زندگی برایشان امکان‌پذیر است، به‌ دست بیاورند. این کتاب برای کسانی است که تشنه‌اند تا بیشتر انجام دهند، بیشتر داشته باشند و بیشتر از آن چیزی که هستند، باشند.

شاید مهم‌ترین نکته‌ای که درباره‌ی موفقیت باید بدانید، این است که برای این‌که به خواسته‌های عالی دست یابید، باید فردی متفاوت شوید. دارایی‌های مادی آن‌قدرها مهم نیستند، بلکه ویژگی‌های فردی‌ای که باید داشته باشید تا آن دارایی‌ها را به دست آورید به مراتب بیشتر اهمیت دارد. ایجاد نظم و انضباط شخصی، راهی مطمئن است که همه‌ی راه‌های دیگر را برای شما هموار می‌سازد.

برای استفاده‌ی راحت‌تر، این کتاب به سه بخش اصلی تقسیم شده است. در «بخش اول» با عنوان «نظم و انضباط شخصی و موفقیت‌های شخصی» در هفت فصل خواهید آموخت که از طریق اِعمال نظم و انضباط در هر یک از حیطه‌های زندگی شخصی‌تان، از جمله هدف‌گذاری، ساختن شخصیت، پذیرفتن مسؤولیت، ایجاد جرأت و جسارت، و پشتیبانی از همه‌ی این‌ها با پایداری و جدیت، چگونه می‌توانید بیش از پیش نیروهای بالقوه‌ی خود را آزاد کنید.

در هفت فصل بعدی در بخش دوم یاد خواهید گرفت چگونه در زمینه‌های کسب‌وکار، فروش و امور مالی بیش از پیش به موفقیت‌های گسترده دست یابید. همچنین یاد می‌گیرید چرا و چگونه نظم و انضباط شخصی برای تبدیل شدن به یک رهبر در حیطه‌ی کاری‌تان و برای گرداندن کسب‌وکارتان، دریافت سود بیشتر، بالاتر بردن فروش، سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌تر و مدیریت بهتر زمان به‌ منظور دستیابی به بیشترین موفقیت، ضروری است.

در نهایت، در هفت فصل بخش سوم خواهید آموخت چگونه به معجزه‌ی نظم و انضباط شخصی در زندگی شخصی‌تان دست یابید و آن را در حیطه‌هایی همچون شادی، سلامت، تناسب اندام، رابطه‌ی زناشویی، بچه‌ها، دوستان و رسیدن به آرامش خاطر اِعمال کنید. شما یاد خواهید گرفت چگونه کیفیت زندگی‌تان را ارتقا ببخشید و روابط‌ خود را در هر زمینه‌ای بهتر کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) در هر فصل از این کتاب، به شما نشان خواهد داد که چگونه می‌توانید سطوح بالاتر نظم و انضباط شخصی و تسلط بر خویشتن را در هر کاری که انجام می‌دهید، بگنجانید. در کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید می‌آموزید چگونه عادت‌های اتکا به خویشتن، مصمم بودن و نظم و انضباط شخصی را در خود ایجاد کنید؛ عادت‌هایی که شما را قادر خواهند ساخت هر هدفی را برای خود تعیین نمایید و به آن برسید. همین‌طور یاد خواهید گرفت کنترل بر ذهن، عواطف و آینده‌ی خود را به‌طور کامل به‌ دست بگیرید.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
محصولات مرتبط