حساب کاربری
تماس با ما

کتاب اسطوره آتش (کتاب های گردونه خورشید 3)

کتاب اسطوره آتش (کتاب های گردونه خورشید 3)

  • 280,000 تومان
  • 246,400 تومان


توضیحات تکمیلی کتاب

نویسنده

نرگس مومنی

مترجم

-

انتشارات

ذهن آویز

تعداد صفحات

400 صفحه

نوع جلد

شومیز

قطع

رقعی

موضوع

داستان های فارسی،قرن 14

شابک

9786001185151

تصویرگر،ویراستار و سایر

-


درباره کتاب اسطوره آتش (کتاب های گردونه خورشید 3)

جز در کنار هم بودن و دیدن تندرستی یکدیگر، هر آسایشی برای هامون و هوردخت گذرا بود. هوردخت از زمانی که در بند دیوان گشته بود، بیمار بود؛ یک بیماری خاص شبیه آنچه مادرش داشت و او نامش را وحشت می نهاد. آن هم وحشتی عجیب و آزاردهنده به از دست دادن یاران گرامی زندگی اش. گمان می کرد با این سفر، روح در رنجش، سرانجام التیام یابد و باز آن دختر آزاد و رها و بی باکی باشد که پیش تر بود. می خواست دلش را از گمان های دردآلود، دور و از ایمان، قوی گرداند؛ اما در این سفر جز هراسان تر شدن دلش، دستاوردی نیافت.


هامون نیز از این سفر بیزار گشته بود. او فقط به همسر آبستن خویش می اندیشید تا خستگی های روح و جسمش را در این فراخوان شاهانه، از میان بردارد؛ در حالی که او دچار رنج بیشتری شده و بارها به او و کودکش آزار رسیده بود و جانش به خطر افتاده بود. اکنون هم بی آنکه دمی چشمانش به خواب رود، پذیرای شاهزاده داریا گشتند. پسر نوجوان با گردنی برافراشته و حالتی استوار، همان گونه که برازنده جایگاهش بود، به محکمی گفت: «میلی به خوراک ندارم و برای وقت گذرانی نیز بدین جا نیامده ام.»


گردن هامون و هوردخت رو به هم کج گشت و نگاهی حیران به یکدیگر بردند که کلام شاهزاده نوجوان، این رشته از نگاه را برید. «گمان می کردم شما سپهسالار ما خواهید شد و من فرصت آموختن هنر رزم را در نزدتان خواهم داشت.»

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید