حساب کاربری
تماس با ما

کتاب یخ شکن ها

کتاب یخ شکن ها

  • 95,000 تومان
  • 83,600 تومان

درباره کتاب یخ شکن ها 

چه کار کنیم که مشتری اصرار کند که کار را به او معرفی کنیم.

اين کتاب چيزي به‌جز يک شروع نيست. رهبری يک مهارت و موضوعی بسيار مهم است. اين کتاب به‌طورقطع تمامی اصول و مهارت‌هايی را که در رهبری نياز است، پوشش نمی‌دهد و

فقط می‌تواند شروعی برای آن باشد. اين کتاب شامل چندين فرمول مؤثر با مثال‌های متعدد است که می‌توانيد با کمک آن‌ها مفهوم يخ‌شکن‌ها را خوب ياد بگيريد و ديگر نگران پيدا

کردن مشتری احتمالی يا دعوت از او برای شرکت در جلسه معرفی نباشيد، چون از اين به بعد مشتری احتمالی خودش اصرار می‌کند که کار را به او معرفی کنيد.

گزیده ای از کتاب

بیایید کمی با این فرمول بازی کنیم. 
ما چند تا نفع و فایده را وارد فرمول می‌کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد شما سر کار هستید و می‌خواهید با یکی از همکارانتان درباره ی کسب و کارتان صحبت کنید. به همکارتان می‌گویید ببین جو من جدیدا راهی پیدا کردم که می‌تونیم با اون رئیس شرکت اخراج کنیم و کسب و کار خودمونو راه بندازیم. اگـه دوســت داری بدونی چطور با کمال میل برات توضیح میدم حالا بیا بریم قهوه بخوریم. 
جو چه جوابی میدهد؟ 
راحت بود نه؟ این روش در مورد اکثر افراد حاضر در محل کارتان جواب می دهد به غیر از... رئیس شرکت آن‌ها همه می‌خواهند وقت نوشیدن قهوه می‌دهد.
با شما صحبت کنند. 
اما شاید شما سر کار نمی‌روید شاید زن خانه دار هستید و مشتری‌های احتمالی تان زن‌های خانه دار هستند می‌توانید این طور بگویید ببين مارى من جدیداً راهی پیدا کردم که می‌تونیم کنار بچه هامون تو خونه بمونیم و پول هم در بیاریم. اگه دوست داری بدونی چطور با کمال میل برات توضیح میدم حالا بیا بچه ها رو پارک ببریم. 
به نظرتان ماری و افرادی مثل ماری چه جوابی می‌دهند؟

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
محصولات مرتبط