حساب کاربری
تماس با ما

کتاب سرگذشت و ایام ، آرا و اندیشه ها

کتاب سرگذشت و ایام ، آرا و اندیشه ها

  • 295,000 تومان
  • 250,750 تومان

درباره کتاب سرگذشت و ایام ، آرا و اندیشه ها

زندگی مشعل داران متعهد،زیباترین زنگی است،آنان که به شناختن حقیقت های راستین روی می آورند،سپس زندگی خویش بر سر شناساندن آن حقیقت ها می گذارند،تا همه جا را از روشنی بینا کنند، وجان ها را تابناک سازند،و ارزش ها را استوار دارند.و چه چیز از این زیباتر؟ این زیبایی گاه چنان ژرف است که مردم از دریافت آن باز می مانند،و گاه چنان همه گیر است که در آن ژرف نمی شوند. طلوع خورشید را بنگرید که تا چه اندازه زیباست،نه تنها در چهره ظاهر و منظر خیره کننده،بلکه از این رو که روز را پدیدار می سازد و روشنایی را به ما ارمغان می دهد،و در پرورش تن ما و جهان مادی مورد نیازهای ما تاثیری بدل ناپذیر دارد،ولیکن چند تایند انسان هایی که با این نگرش به زیبایی خورشید و طلوع آن اندیشیده باشند؟

مشعل داران رسالت گرای متعهد،و دانشمندان آگاه معتقد،رسالتی چونان رسالت خورشید دارند

که آفاق اندیشه ها را روشن کنند،که تاریکی های مهاجم را برانند،که جوهر ادراکی انسان ها را بپرورند،که ارزش های والا را بشناسند،که ارتباط انسان . جهان را باز نمایند،که حیات معقول را تفسیر کنند که راه شناخت انسان در حیات تکاملی را بگشایند...و چون گزاردن چنین رسالتی بس گران، کاری گران است،کسانی می یارند به آن پرداخت که دارای توان هایی گران باشند.و توان های گران از خودسازی هایی گران پدید می آید،در آفاق علم و عمل ....

کتاب «علامه محمدتقی جعفری؛ سرگذشت و ایام»، حاوی زندگینامه، گزیده ای از اندیشه ها، خاطرات، دستخط ها و اسناد در صفحات مصور ــ رنگی است که با همکاری دفتر نشر فرهنگ اسلامی و دفتر نشر آثار علامه  محمدتقی جعفری منتشر شده است.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
محصولات مرتبط