کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمانگر


خرید کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمانگر ، راسل ال کولتس,توبین بل,جیمز بنت ، دانژه

کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمانگر

لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید
توضیحات تکمیلی کتاب

نویسنده

راسل ال کولتس - توبین بل - جیمز بنت

مترجم

جواد خلعتبری - الهام شفیعی - مریم عبداللهی

انتشارات

دانژه

تعداد صفحات

488 صفحه

نوع جلد

سلفون

قطع

رقعی

موضوع

شناخت درمانی - درمان متمرکز بر عواطف

شابک

9786002502919

تصویرگر،ویراستار و سایر

-


درباره کتاب

شفقت‌درمانی در حقیقت یک درمان نزدیک به روان‌درمانی مثبت‌گراست. در روان‌ درمانی مثبت‌گرا تاکید بر پیدا کردن استعدادها، توانمندی‌ها و نقاط قوت افراد است تا با رشد و تقویت آنها، فرد را در مسیر کمال و خودشکوفایی سوق دهد.

شفقت‌درمانی با تکیه بر آیین‌هایی چون بودیسم، تائو، دن و یا تمرکز بر هیجان مراجعان شکل گرفت. درمانگران در درمان مبتنی بر شفقت، همانند دیگر درمان‌های موج سوم، به دنبال تغییر شناخت، تغییر رفتار، تغییر هیجان و … نیستند بلکه به دنبال تغییر نگاه فرد نسبت به تجارب ذهنی‌اند.

هدف اساسی این درمان کمک به مراجع برای مواجهه با تجارب دردناک هیجانی است تا به وسیله آن قدرت تحمل درد، رنج و اندوه را پیدا کند و کم کم بتواند با تکیه بر توانمندی‌های خود و مهارت‌هایی که در این راستا کسب می‌کند به احساس امنیت و آرامش بیشتری دست یابد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کتب مرتبط

کتاب از ذهنت بیرون بیا و زندگی کن

کتاب از ذهنت بیرون بیا و زندگی کن

..

118,800 تومان 135,000 تومان

کتاب عزت نفس در ده گام
کتاب یادگیری هنر مشاوره
کتاب روانشناسی پرورشی نوین

کتاب روانشناسی پرورشی نوین

روانشناسی یادگیری و آموزش ..

220,000 تومان

برچسب ها: کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمانگر, کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمان گر, کتاب شفغت درمانی برای شفقت درمانگر, کتاب شفقط درمانی برای شفقت درمانگر, کتاب شفقت درمانی برای شفغت درمانگر, کتاب شفقت درمانی برای شفقط درمانگر, کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمانگر راسل ال کولتس, کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمانگر توبین بل, کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمانگر جیمز بنت, کتاب شفقت درمانی برای شفقت درمانگر انتشارات دانژه, راسل ال کولتس, راسل کولتس, راصل ال کولتس, راسل ال کولطس, راسل ال کولتص, توبین بل, طوبین بل, جیمز بنت, جیمزبنت, جیمز بنط, جیمض بنت, جیمظ بنت, جیمذ بنت, جواد خلعتبری, جواد خلعطبری, الهام شفیعی, الحام شفیعی, مریم عبداللهی, مریم عبداللحی, انتشارات دانژه