حساب کاربری
تماس با ما

کتاب انتخاب اسلام و مسیحیت

کتاب انتخاب اسلام و مسیحیت

  • 30,000 تومان


اطلاعات کتاب انتخاب اسلام و مسیحیت

نام کتاب :

انتخاب اسلام و مسیحیت

 

نويسنده ، مولف :

احمد دیدات

گرداوري ، مترجم :

فاطمه فضائلی-احمد فضائلی

نشر ، ناشر ، انتشارات :

سروش

تعداد صفحه / قطع و نوع جلد :

440 ص / وزیری شومیز (جلد نرم)

نوبت چاپ و سال چاپ :

دوم 1396

قيمت پشت جلد کتاب ( تومان ) :

30000

موضوع :

اسلام و مسیحیت- دین

شابک :

9789641212256

تگ ها :

کتاب انتخاب اسلام و مسیحیت,احمد دیدات,فاطمه فضائلی,احمد فضائلی,نشر سروش,

خرید کتاب انتخاب اسلام و مسیحیت,اسلام و مسیحیت,انتخاب دین,حوزه اسلام و مسیحیت,

انتشارات سروش


درباره کتاب انتخاب اسلام و مسیحیت احمد دیدات

کتاب انتخاب اسلام و مسیحیت تالیف احمد دیدات ترجمه فاطمه فضائلی نشر سروش

فعالیت تبشیری مسیحیان در جهان، برای تغییر دیانت مردم و مسیحی کردن آن ها در طول تاریح مسیحیت، چه قبل از ظهور دین مبین اسلام و چه بعد از آن. لذا دین باوران مسیحی تبلیغ را در رأس کارهای خود قرار داده اند. هرچند جامعه ایران نسبت به بسیاری از کشورهای مسلمان دیگر، کمتر در معرض تبلیغات مستقیم تبشیری بوده و هست، اما در دهه های اخیر برای مقابله و نفوذ در فرهنگ دینی مقتدری که به نام انقلاب اسلامی در صحنه بین المللی ظهور یافته و طاقت آن ها را از بین برده است، فعالیت هایی را سازمان داده اند که در آن ها نقش تبلیغ گسترده و حساب شده مسیحیت قابل توجه است.

به طور قطع در میان این آثار فراوان نشر، اثر به یادماندنی و ارزشمند " انتخاب" که مولف مبارز در صحنه مقابله با مسیحیت، یعنی مرحوم احمد دیدات تهیه و تألیف کرده است، از موثرترین منابع به شمار می آید.

این کتاب حاصل یک عمر تجربه، مباحثه و مناظره مستقیم مولف با مبلغان و مبشران مسیحی است، با روشی ساده، برانگیزاننده، قابل یادگیری سریع، و عملیاتی، خواننده را نه تنها به ابعاد دست کاری و تحریف شده مسیحیت مسلط می کند، بلکه با ارائه بسته مباحثات فکری منبعث از دین مبین اسلام که به همین منظور تهیه کرده، وی را برای ورود به معرکه ارشاد مسیحیان نیز راهنمایی و آماده می کند.

کتاب " انتخاب؛ اسلام و مسیحیت" در هشت بخش که عبارتند از آنچه کتاب مقدس درباره حضرت محمد(ص) می گوید، محمد(ص) وارث مسیح(ع)، محمد(ص) برترین پیامبر، قرآن بزرگ ترین معجره، اهل کتاب، ابزار مبارزه، آیا کتاب مقدس کلام خداوند است؟ و صلیب خونین یا صلیب خیالی؛ تدوین شده است.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
محصولات مرتبط