حساب کاربری
تماس با ما

کتاب افزایش طول عمر در سبک زندگی اسلامی

کتاب افزایش طول عمر در سبک زندگی اسلامی

  • دانلود pdf فهرست کتاب :
  • 70,000 تومان
  • 59,500 تومان

کتاب افزایش طول عمر در سبک زندگی اسلامی

مجموعه‌ای از آيات قرآنی، احاديث و روايات گوناگون كه چگونگی افزايش طول عمر را با تكيه بر دستورات و توصيه‌های اسلامی بيان می‌كنند.

خداوند عزوجل می‌فرمايد: آن كه به يكی از دوستان من اهانت كند، خود را برای جنگ با من آماده كرده است. هيچ رفتاری بهتر از عمل به فرايض (اداي واجبات و ترك محرمات) بنده را به من نزديک نمی‌كند، بنده با عمل به مستحبات به من نزديک می‌شود و من از دوستان او می‌شوم. آن‌گاه كه من از دوستان او شدم، گوش او خواهم بود كه با آن می‌شنود، و چشم او كه با آن می‌بيند و زبانش كه با آن سخن گويد، و دست او كه با آن كار می‌كند. اگر مرا بخواند، پاسخش دهم و اگر از من بخواهد، به او خواهم بخشيد؛ و من در كاری مردد نشده‌ام به مانند گرفتن جان مومن كه او، مرگ را خوشايند نمی‌داند و من هم ناخوشی او را نمی‌پسندم.


منشأ طب اسلامی، آیات قرآن و سنت پیامبر (ص) و ائمه (ع) است. نزدیک به یازده هزار حدیث پزشکی در متون اسلامی وجود دارد که دلیل بر اهمیت علم طب نزد پیامبر(ص) و اهل بیت (ع) است. اثر حاضر ترجمه نخستین کتاب جامع طب اسلامی که با عنوان «دراسة فی طب الرسول المصطفی(ص)» به نگارش درآمده است که به افزایش طول عمر در سبک زندگی اسلامی پرداخته است. موضوعاتی همچون صله‌رحم و طول عمر، ازدواج، فرزند آوری و طول عمر، عوامل افزایش طول عمر و دیگر مباحث از عناوین فهرست کتاب پیش رو است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
محصولات مرتبط