حساب کاربری
تماس با ما

کتاب اشراف زادگان فقیر

کتاب اشراف زادگان فقیر

  • 496,000 تومان

درباره کتاب اشراف زادگان فقیر

این کتاب برای کسانی است که می‌خواهند آنچه که واقعا هستند را زندگی کنند، نه آنچه که جامعه و اطرافیان از آن‌ها انتظار دارند‌. و همچنین یک نقشه راه قدرتمند برای کسانی است که می‌خواهند در سفر زندگی‌شان، آزادی را به جای امنیت برگزینند‌‌.
این اثر ارزشمند می‌تواند الهام‌بخش و چاره‌جوی مسیر زندگی مالی‌تان باشد. شما همیشه می‌توانید از این کتاب به عنوان یک مرجع برای کسب ثروت در زندگی‌‌تان استفاده کنید‌.
کسانی که این کتاب را بدون تعصب و با ذهن و قلبی گشاده به پایان برسانند؛ بی شک در انتهای آن از رویکردی بسیار وسیع‌تر و ذهنی کاملا باز نسبت به زندگی و معنای آن برخوردار خواهند بود.

شما در هیچ کجای جهان هستی نشانه‌ای از فقر نخواهید دید‌! این نشانه را فقط می‌توان در تصورات و توهمات انسان یافت که البته بعدها به واقعیت زندگی‌اش تبدیل خواهد شد. انسان تنها گونه‌ی موجود روی زمین است که خالق فقر است، در حالی که توانایی خلق ثروت به شکل طبیعی به او داده شده است‌.

عده‌ای می‌خواهند آحاد مردم در فقر زندگی کنند چرا که این‌گونه به راحتی به بردگی گرفته خواهند شد و اگر مردم آگاه شوند و به غنی بودن خود پی ببرند، دیگر کسی برده‌ی‌ دیگری یا یک سیستم نخواهد شد و این چیزی نیست که آن‌ها می‌خواهند. البته اگر آن‌ها هم حقیقت را درک می‌کردند متوجه می‌شدند که بدون به بردگی گرفتن دیگران هم می‌توانند به همه‌ی خواسته‌هایشان برسند‌.

«اشراف‌زادگان فقیر» با رونمایی از ۴۰ پرده‌ی حقیقت شما را به سمت غنا و ثروت که ماهیت حقیقی‌تان است، سوق می‌دهد.  این کتاب برای کسانی است که می‌خواهند آنچه که واقعا هستند را زندگی کنند، نه آنچه که جامعه و اطرافیان از آن‌ها انتظار دارند‌. و همچنین یک نقشه راه قدرتمند برای کسانی است که می‌خواهند در سفر زندگی‌شان، آزادی را به جای امنیت برگزینند‌‌.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید