حساب کاربری
تماس با ما

کتاب اسرار پیروی از روند

کتاب اسرار پیروی از روند

  • 310,000 تومان
  • 263,500 تومان

کتاب اسرار پیروی از روند

چگونه معامله‌گران حرفه‌ای ثروت خود را افزایش می دهند و ریسک را مدیریت می‌کنند.

هر معامله‌گری باید شیوه‌ی معاملاتی خود را پیدا کند که با شخصیت، زمان و میزان سرمایه‌ی او مطابقت داشته باشد. در این راه تجربه و مطالعه فراوان بسیار کمک کننده است.

بیشتر کتاب‌ها و مقالاتی که در زمینه معامله‌گری مطالعه می‌کنیم ما را تشویق می‌کنند که با روند نجنگیم، روند را دوست خود بدانیم و در جهت روند معامله کنیم. بسیاری از معاله‌گران پیرو روند بیش از دهه‌ها با استفاده از این روش، سودهای بسیار بالایی به دست آورده‌اند. برخی اوقات به نگاهی سریع به نمودار می‌توانیم تشخیص دهیم که بازار کجا قرار دارد و می‌خواهد به کدام سمت حرکت کند و روند آن را تشخیص دهیم، اما همیشه احتمال یک تغییر روند بزرگ وجود دارد. گاهی بازار روند صعودی خوبی دارد، اما معامله‌گر به این فکر می‌کند که هر لحظه ممکن است کف قیمتی جدید به وجود آید و وارد معامله نمی‌شود و گاهی هم در بازار نزولی برعکس این اتفاق می‌افتد. این کشمکش‌های درونی به مانعی تبدیل می‌شوند و حس ترس و تردیدی را در معامله‌گر برای ورود به معامله ایجاد می‌کنند. اما روش‌هایی وجود دارند که معامله‌گر را قادر می‌سازند تا به راحتی در جهت روند معاملات خود را انجام دهد.

در کتاب اسرار پیروی از روند اندرو ابراهیم از روش‌های پیروی از روند و تجربیات خود می‌گوید. او سال‌های سال به معامله‌گری پرداخته و توانسته از راه معامله‌گری امرار معاش کند.

فهرست مطالب:

فصل اول: هوشمندانه شروع کنید

فصل دوم: از این روش بیشترین بهره را ببرید

فصل سوم: چرا پیروی از روند

فصل چهارم: شیوه‌ی معاملاتی پیروان روند موفق

فصل پنجم: مدیریت ریسک در معامله‌گری پیروی از روند

فصل ششم: برنامه معاملاتی کامل و پایدار

فصل هفتم: شکست روند

فصل هشتم: اصلاح روند

فصل نهم: ذهنیت معامله‌گران پیرو روند

فصل دهم: ژورنال معاملاتی من

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
محصولات مرتبط