حساب کاربری
تماس با ما

کتاب آفریده شده ایم تا بدرخشیم

کتاب آفریده شده ایم تا بدرخشیم

  • 69,900 تومان
  • 61,512 تومان

درباره کتاب آفریده شده ایم تا بدرخشیم

داستان ها، تمثیل ها و جملات جذاب و تکان دهنده برای موفقیت و پیروزی در بازار کسب و کار

- جملات قصار


گزیده ای از این کتاب

کسانی که به توانشان ایمان دارند، قادر هستند کوه ها را جا به جا کنند! و افرادی نمی توانند این کار را انجام دهند که ایمان ندارند و خود را ناتوان می پندارند! ایمان، نیروی توانستن را به وجود می آورد.

در عصر کنونی، ایمان می تواند کارهایی عظیم تر از جا به جایی کوه ها را انجام دهد! اصلی ترین عامل و در حقیقت عامل اساسی جهت دستیابی ما به فضا، این باور بود که می توان فضا را تسخیر کرد. بدون اعتقادی راسخ و خلل ناپذیر به توانایی در فتح فضا، دانشمندان ما، شهامت و علاقه و اشتیاقی برای اقدام نداشتند! ایمان به اینکه سرطان قابل علاج است، در نهایت به یافتن راهی خواهد انجامید برای درمان آن. هم اکنون، گفت و گو است برای ساختن تونلی در زیر دریای مانش، که کشور انگلیس را به قاره اروپا متصل کند. اینکه چنین تونلی ساخته خواهد شد یا نه، بر ایمان افرادی متکی است که قرار است آن را بسازند.

ایمان به کسب نتایج عالی نوعی نیروی محرکه است؛ نیرویی است که همه شاهکارهای ادبی و کشفیات علمی متکی به آن است! اعتقاد به پیروزی، پشتوانه کلیه حرفه ها و سازمان های سیاسی موفق است. اعتقاد به پیروزی، بخشی اصلی و بسیار ضروری است از سرشت انسان های موفق.

به موفقیت تان ایمان داشته و مطمئن باشید که موفق خواهید شد. سال ها، با افرادی گفت و گو کرده ام که در فعالیت های گوناگونشان، موفق نبوده اند؛ در مورد ناموفق بودن آن ها دلایل و توضیحات بسیاری شنیده ام. گفت گو با این افراد هرقدر جلوتر می رود، حقیقتی آشکارتر می شود! برخی از اوقات، چنین جملاتی را از آن ها می شنوم: «اگر واقعیت را بخواهی، خودم می دانستم که این کار عملی نیست!» یا: «حتی پیش از اینکه کارم را شروع کنم، بیم آن را داشتم که…» یا: «وقتی کارها بر وفق مراد پیش نرفت، زیاد تعجب نکردم!»

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
محصولات مرتبط